27 Mart 2014 Perşembe, 15:55
“ARGUVAN İÇİN BU SEÇİM ÇOK ÖNEMLİ”
 AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “Yeni bir Arguvan için bu seçim çok önemli. Arguvan’ın çehresini değiştirecek bir aday var. Arguvan’da bir ezberi bozmalıyız, bunu Arguvan için yapmalısınız” diyerek, AK Parti adayı Vahap Doğan için destek istedi.
Milletvekili Öznur Çalık, AK Parti Arguvan Belediye Başkan Adayı Vahap Doğan’ın seçim çalışmalarına katılarak Şotik bölgesinde köy ve mezraları ziyaret etti. Çalık, evleri tek tek ziyaret ederek, Vahap Doğan için destek istedi.
Çalık, Arguvan bölgesinde yapılacak olan Yoncalı Barajı inşaatı temel atma törenini seçimden sonra yapılacağını söyledi. Çalık, “Yoncalı Barajı inşaatı başlıyor. Seçimden önce demesinler ki ‘Yoncalı Barajını seçim için kullanıyorlar.’ Seçimden sonra bakanımızla birlikte gelip temelini atıyoruz” dedi.
Ziyaret ettiği evlerde sohbet toplantılarına da katılan Çalık, “Yeni bir Arguvan’ı tesis etmek için size ihtiyacımız var. Parti gözetmeksizin çok iyi bir adayımız var. Yıllardır bütün adayları bilirim, Vahap Doğan bölgeyi biliyor, Arguvan’a hizmet eden, köyleri ve kapıları tek tek bilen bir aday. Arguvan için bir fırsat. Yeni bir Arguvan için bu seçim çok önemli. Arguvan’ın çehresini değiştirecek bir aday var. Arguvan’da bir ezberi bozmalıyız, bunu Arguvan için yapmalısınız. Birileri valizi ile gelir, valizi ile gider. Siz valizi ile gelip otelde kalan insana Arguvan’ı teslim edemezsiniz. Arguvan’ın makus talihini yıkmak lazım. Arguvan bu dönem hizmet alacağı ve hizmeti getireceği adayı seçmelidir. Bu aday Arguvan’ı bilen ve Arguvan’da yaşayan Vahap Doğan’dır” dedi.
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
“ARGUVAN İÇİN BU SEÇİM ÇOK ÖNEMLİ”