11 Şubat 2014 Salı, 17:11
“YILLARDIR BESLENEN UMUTLAR AK PARTİ İLE HAYAT BULMUŞTUR”
 AK Parti’nin Malatya Merkez İlçe Yeşilyurt Belediye Başkanlığı adayı Hacı Uğur Polat ve beraberindeki partililer, Yakınca Belde Belediye Başkanı Veysel Katırcı'yı ziyaret etti.
Ziyarette konuşan AK Parti’nin Yeşilyurt Belediye Başkanlığı adayı Polat, “Bizler Yeşilyurt’un daha iyi hizmetlere kavuşması için hep birlikte çalışacağız. Veysel Katırcı Başkanımızda çok iyi bilir AK Parti, kuruluşundan bu yana, Türkiye tarihine unutulmayacak icraatlara, hizmetlere, projelere imza atan bir partidir. Yıllardır beslenen umutlar AK Parti ile hayat bulmuştur. Siyaset, AK Parti ile birlikte bir hizmet yarışı olarak kabul edilmeye başlandı. Bugün ülkenin neresine giderseniz gidin şehirlerin yakın tarihleri, AK Parti öncesi ve AK Parti sonrası olmak üzere adeta ikiye ayrılıyor. Malatya’da aynen ikiye ayrılmış durumda AK Parti öncesi ve sonrası olmak üzere. Bizlerde AK Parti’nin örnek hizmetlerinden ilham ve destek alarak, uyumlu, koordinasyon içerisinde daha kaliteli kamu hizmetine ulaşan, daha modern bir Yeşilyurt’u hep birlikte inşa edeceğiz” dedi.
Yakınca Belde Belediye Başkanı Veysel Katırcı ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Yakınca, alt ve üstyapı sorunu olmayan, tamamen bitirilmiş büyük şehre hazır bir belde. Beldemiz büyükşehre sorunsuz olarak hazır vaziyette” diye konuştu.
Polat ve beraberindekiler daha sonra Yakınca esnafını ziyaret etti ve destek istedi.
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
“YILLARDIR BESLENEN UMUTLAR AK PARTİ İLE HAYAT BULMUŞTUR”