09 Şubat 2014 Pazar, 17:24
AK PARTİ YAZIHAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI NEVZAT ÖZTÜRK: - “YAZIHAN BÖLGENİN EN HIZLI GELİŞEN VE BÜYÜYEN İLÇESİ OLACAKTIR”
AK Parti Yazıhan Belediye Başkan adayı Nevzat Öztürk, Yazıhan bölgenin en hızlı gelişen ve büyüyen ilçe olacağını söyledi. 
Seçim çalışmaları kapsamında köy ve ev ziyaretlerinde bulunan AK Parti Yazıhan Belediye Başkan Adayı Nevzat Öztürk, “Büyükşehir uygulaması nedeniyle yeni dönem Yazıhan için çok önemli. Yazıhan; planlı ve geleceğe taşıyacak projelerle Malatya’nın hem üçüncü merkez ilçesi olmaya ve hem de bölgenin en hızlı büyüyen ilçesi olmaya adaydır. İlçe olarak bu dönem güç birliği yaparak ilçemizi geleceğe taşıyacağız” dedi.
Öztürk; Recai Kutan Barajı ile birlikte Yazıhan’ın Malatya’nın en önemli tarımsal üretim alanına sahip olacağını ve bunun içinde üniversite ile işbirliği yaparak bölgedeki tarımsal üretim için bilimsel hedefler doğrultusunda çalışma yapılacağını belirtti.
Öztürk; “Sadece belediyecilik hizmetleri için göreve talip olmadık. İlçemizin her yöneyle gelişmesi ve büyümesi için bölgemiz insanının hizmetkarı olmaya talip olduk. Yazıhan sadece belediyecilik alt yapı hizmetleriyle değil; eğitim, sosyal ve ekonomik anlamda da insanımızın mutlu olacağı refah düzeyine ulaşması içinde projelerimizi hayata geçireceğiz. Bunu için hem üniversite ile işbirliği içinde olacağız ve hem de yöremize bir meslek yüksekokulu kazandırmanın mücadelesini vereceğiz. Bu dönem Yazıhan’ımız meslek yüksekokuluna kavuşacaktır” şeklinde konuştu.
Öztürk, “Yazıhan olarak bir bütünüz. Yazıhan’da herkesin ve her kesimin mutlu olacağı yarınları birlik ve beraberlik içinde oluşturacağız” dedi.
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
AK PARTİ YAZIHAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI NEVZAT ÖZTÜRK: - “YAZIHAN BÖLGENİN EN HIZLI GELİŞEN VE BÜYÜYEN İLÇESİ OLACAKTIR”