01 Ağustos 2014 Cuma, 13:33
CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU MALATYA’YA GELECEK
 Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Malatya’ya gelerek, Arguvan Türkü Festivali’ne katılacağı bildirildi. 
CHP İl Başkanı Enver Kiraz, parti il binasında, Hekimhan Belediye Başkanı Aliseydi Millioğlu, Battalgazi Başkanı Abdulvahap Ayzabar, Kadın Kolları Başkanı Güllü Tuncer, ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri ve yönetim kurulu üyeleriyle toplantı yaptı.
Toplantı sonrasında basın açıklaması yapan Enver Kiraz, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Malatya’ya geleceğini belirterek, “2 Ağustos Cumartesi günü saat 17,00’de uçakla Malatya’ya gelecek olan genel başkanımız, saat 18,00’de Hekimhan İlçe Belediyemize hayırlı olsun ziyareti gereçleştirecek ve Hekimhan’da halkımıza hitap edecek. Saat 19,30’da Arguvan ilçe Belediyemize hayırlı olsun ziyareti gereçleştirecek olan, uzun dönemdir Türkiye’nin birleştirici gücü misyonunu taşıyan, Cumhurbaşkanlığı seçiminde üstün performans ve üstün çabalarıyla göz dolduran, büyük uzlaşmanın mimarı Genel Başkanımız , Arguvan Türkü Festivali’ne onur konuğu olarak katılacak. Genel Başkanımızı saat 21,00’de hava alanından uğurlayacağız” ifadelerini kullandı.
Kılıçdaroğlu’nun, aynı zamanda 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçim için de Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu’nu destek çalışması yapacağını belirten Enver Kiraz, programın en verimli şekilde geçmesi için çaba göstereceklerini kaydetti.
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU MALATYA’YA GELECEK