04 Ağustos 2014 Pazartesi, 17:42
CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU’NUN MALATYA ZİYARETİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, “İlimizi ziyaret eden Genel Başkanımız moralli olarak Malatya’dan ayrıldı” dedi. 
Parti il binasında basın açıklaması yapıp, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun geçtiğimiz Cumartesi akşamı Malatya’nın Hekimhan ve Arguvan İlçelerini ziyaret etmesini değerlendiren CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, “Örgüt olarak Genel Başkanımızı Malatya’da ağırlamanın onur ve gururunu yaşadık. Hava alanında coşkulu kalabalık karşıladı. Hekimhan Belediye'mize hayırlı olsun ziyareti yapıp burada halka hitap eden Genel Başkanımızın yolu, Yazıhan İlçesi Karahan Köyü’nde kesilip, sevgi gösterisinde bulunuldu.
Arguvan Belediyemize hayırlı olsun ziyareti yapıldı. Arguvan’da Türkü Festivali’ne onur konuğu olarak katılan Genel Başkanımız oldukça moralli olarak Malatya’dan ayrıldı. Miting havasından farklı olmayan bir atmosferle Genel Başkanımızı halkımızla buluşturmuş olduk” ifadelerini kullandı.
Kılıçdaroğlu’nu karşılayan ve programlara katılanlara teşekkür eden Kiraz, “Genel Başkanımız her seçim öncesinde ilimize geliyor. 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde de gelerek adayımız Ekmeleddin İhsanoğlu’na destek istemiştir. Kısa ve verimli bir program ortaya çıktı. Güzel bir atmosfer oluştu. Moral bularak Malatya’dan ayrıldı. Bizlere teşekkür etti. Bizler de halkımıza teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.
“ Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminde bütün kesimleri kucaklayacak, ayrıştırıcı olmayan Ekmeleddin İhsanoğlu’na destek istiyoruz” diyen Kiraz, “İnanıyoruz ki, büyük uzlaşmanın adayı, Türkiye’nin adayı sayın Ekmeleddin İhsanoğlu, birinci turda seçilecektir.Böylece Türkiye’nin itibarını yükselteceğiz” ifadelerini kullandı.
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU’NUN MALATYA ZİYARETİ