07 Şubat 2014 Cuma, 14:46
ERKAL, KAYISI KENTİ MUHTARLAR DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ
Saadet Partisi’nin Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Ahmet Münir Erkal, muhtarların görev yaptıkları mahallenin belediye başkanı olduklarını ifade ederek, muhtarlara büyük önem verilmesi gerektiğini söyledi.
Seçim çalışmalarını sürdüren Erkal, Saadet Partisi Malatya İl Başkanı Mehmet Asiltürk ve partililerle birlikte Kayısı Kenti Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti.
Kayısı Kenti Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Yağlıcı, ziyarette yaptığı konuşmada, “Çıktığı bu yolda dernek olarak kendisine başarılar diliyoruz. Bu yolda kendisinin başarılı olacağına inanıyoruz. Kendisiyle birlikte çalıştık. Yakinen tanıdığım bir isim. Yolu açık olsun” diye konuştu.
Saadet Partisi’nin Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Ahmet Münir Erkal, muhtarların yerel yönetimlerde çok önemli bir yere sahip olduklarını ifade ederek, “Muhtarlar bana göre mahallenin belediye başkanı konumundadır” dedi.
Erkal, muhtarların gerekli değeri görmediklerini kaydederek, “10 yıllık belediye başkanlığım döneminde muhtar arkadaşlarımızla çok ciddi, yakın ve sıcak bir çalışma dönemi geçirdik. Bana ulaştırdıkları her talebi ciddiyetle değerlendirdik. Bu anlamda bize çok önemli katkılar sağladılar” ifadelerini kullandı.
Muhtarlarla aynı dili konuşup, aynı düşünceyi paylaştıklarını belirten Erkal, “Görevi devraldığımızda muhtar arkadaşlarımızla organik, samimi, candan ve hizmet odaklı bir çalışmayı beraber sürdürme azmi ve kararlılığındayız. Böyle bir çalışmanın da Malatya’ya hayır getireceği kanaatindeyim. Muhtar arkadaşlarımızın onura edilmesi ve hizmetleri götürürken daha çok öneme alınması gerekiyor” dedi.
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
ERKAL, KAYISI KENTİ MUHTARLAR DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ