29 Eylül 2014 Pazartesi, 18:06
KOSGEB’DEN TSO’YA “KOBİ HAFTASI” ZİYARETİ
KOSGEB Malatya Merkez Müdürü Murat Seki, Avrupa KOBİ Haftası nedeniyle Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç’u ziyaret etti. 
KOSGEB Merkez Müdürü Murat Seki, “29 Eylül-4 Ekim tarihler arası Avrupa KOBİ Haftası olarak kutlanıyor. Türkiye’de bu KOBİ Haftası’nın etkinliklerini KOSGEB yürütüyor. KOBİ’lere destek veren, onlara yardım eden ve onları destekleyen sivil toplum kuruluşları ve kamu kuruluşlarını ziyaret etmeye çalışıyoruz. Bu kapsamda ilk ziyaretimizi de size gerçekleştiriyoruz. Malatya’da yapmış olduğumuz tüm faaliyetlerde sizin desteğinizi her zaman yanımızda görüyoruz. Bu konuda da ayrıca teşekkürlerimi ifade etmek istiyorum” dedi.
Ziyaret için teşekkür eden TSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç ise, “Biz her zaman ciddi bir diyalog içerisindeyiz. TSO ve KOSGEB’in müşterek hareket etmesi ile KOBİ’lerimize destek olmaya çalışıyoruz. Şuanda ihracat rakamlarına baktığınızda da yapılan ihracatın büyük bir kısmını KOBİ’ler gerçekleştiriyor. Yine iş dünyasına baktığınızda ekseriyet çoğunluk KOBİ’lerden oluşuyor. KOBİ’ler bizim için önemli. Biz KOBİ’lerimizi ne kadar güçlendirirsek, e kadar güçlü kılarsak Türkiye’nin ekonomisini de o kadar sağlıklı bir yapıya kavuştururuz. Geçmişte olduğu gibi bundan sonrada KOSGEB ile işbirliğine devam edeceğiz. KOBİ’lerin Avrupa Birliği Hibe Projelerinden faydalanmasını ve proje üretmesini istiyoruz” dedi.
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
KOSGEB’DEN TSO’YA “KOBİ HAFTASI” ZİYARETİ