21 Ağustos 2023 Pazartesi, 21:13
Malatya Vuslat TV Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Bayrak Duyuru
Kamuoyuna Önemle Duyurulur…
Malatya Vuslat TV şehrin gücü olunca, zor zamanda memleketini terk etmeyince, halkın güvendiği bir kanal olunca birileri adını çalıyor, birileri emeğinin üzerinde hesap yapıyor.. Vuslat TV adını kullananlara itibar etmeyin , onların Malatya Vuslat ile alakası yoktur..
Malatya Vuslat TV Malatya şehrinden yayın yapmaktadır. Yönetim kurulu başkanı 30 yıllık televizyon gazeteciliğine ömür vermiş olan Malatya’nın evladı Selahattin Bayrak’tır. Daha önce Vuslat TV olarak bir grup tarafından yayın hayatına uydudan başlamış, son 5 yıldır da Bayrak basın yayın bünyesinde yayınlarını uydu üzerinden bu kentin sesini Dünya’ya duyurmaktadır..
Gerek tarafsız ve özgür duruşu ile, gerekse halkın ve hakkın sesi olma yolundaki çabası ile göz doldurmuş ve başarıyı yakalamıştır.
Ne var ki Malatya ile bağlantıları zayıf insanlar, şehrin emeğini, değerini, kültürünü bilmeyen bazı mihraklar İstanbul’da oturarak dijital platformlarda Vuslat TV adında köksüz, mesnetsiz bir şekilde adımızı kullanarak yayına başladıklarını paylaşmaktadırlar.
Depremde tuzu kuru olanlar şehri terk ederken Malatya Vuslat ekranlarını kapatmamış, hasarlı binada kelle koltukta dağ bayır, kar yağmur, dondurucu soğukta aylarca şehrin sesi ve nefesi olmuştur..
Milletimiz tarafından bağrına basılan Malatya Vuslat TV’nin takdire şayan adı ve yayınları birilerinin ağzını sulandırmış olacak ki, masrafsız, bilgisiz, temelsiz, birikimsiz varlıkları ile Malatya Vuslat TV’nin adını kullanarak hazıra konmanın hayallerini kurmuşlardır.
Malatya Vuslat TV RTÜK kuralları çerçevesinde, uydu kirasını ödeyen, aylık masrafı 500 bin lirayı bulan meşakkatli ve masraflı bir yayın hayatını sürdürüyor.
Kuruş masraf yapmadan, internet üzerinden, Malatya’nın dışından adımızı kullanarak sahte ve devşirme isimler ile emek hırsızlığı yapılmıştır.
Malatya’nın tek kanalı, Malatya’nın öz malı, Malatya’nın yüreğinde yayın yapan Malatya Vuslat TV’ dir..
Dijital platformlarda Vuslat adını kullanan ehl-i keyf olan kişilere ve kurumlara itibar etmeyin..
Bize olan takdir ve teveccüh artınca, emek ve ekmek hırsızlarının iştahı kabarıyor..
Ne adımızı, ne şehrimizi ne de halkımızı bir avuç lejyonere yem etmeyeceğiz..
Malatya Vuslat TV yönetim kurulu başkanı Selahattin Bayrak..
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Malatya Vuslat TV Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Bayrak Duyuru