18 Kasım 2023 Cumartesi, 19:58
MHP ve Ülkü Ocakları İçin Prefabrik Bina Yapılıyor
Depremde ağır hasar görerek yıkılan Milliyetçi Hareket Partisi  (MHP) ve Malatya Ülkü Ocakları için, eski binanın bulunduğu alanda prefabrik bina yapılıyor.
 
MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, MHP Malatya İl Başkanı Gökhan Gök, Kuluncak Belediye Başkanı Erhan Cengiz, Malatya Ülkü Ocakları Başkanı Turgay Şengönül, Kamu-Sen ve TÜRKAV İl Başkanları, MHP İlçe Başkanları, MHP İl Başkanlığı ve Malatya Ülkü Ocakları için yıkılan eski binanın yerinde yapımına başlanılan prefabrik binanın inşaatında inceleme yaparak, kurban kestiler.
 
MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, “Rabbim Ülkemizi ve Memleketimizi afetlerden muhafaza eylesin. Milliyetçi Ülkücü Harekete ve Malatya'mıza hayırlara vesile olmasını diliyorum. MHP’yi Malatya’da birinci parti yapana kadar durmadan çalışacağız. Seçim sonuçları ne olursa olsun, Malatya’daki tabanımız uyanmıştır, dirilmiştir, bu durum MHP’yi gelecekte birinci parti yapacaktır. Ben buna tüm kalbimle inanıyorum. Burası daha başlangıç, biz çok daha iyi yerlere geleceğiz.” dedi. 
 
MHP Malatya İl Başkanı Gökhan Gök, “Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanlığı’mızın ve Ülkü Ocakları’mızın içerisinde yer alacağı, temelini attığımız prefabrik yapıda incelemelerde bulunarak kurbanımızı kestik. Cenab-ı Allah yeni kurulacak binamızda, milletimize hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Binamızın yapımında öncü ve emek sahibi Milletvekilimiz Sayın Mehmet Femdoğlu’na teşekkür ediyoruz. Onun emeği ile bugün binamızı yapıyoruz” dedi.
 
Malatya Ülkü Ocakları Başkanı Turgay Şengönül ise, yapılan binaya destek ve katkıları için Milletvekili Fendoğlu’na teşekkür etti.
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
MHP ve Ülkü Ocakları İçin Prefabrik Bina Yapılıyor