06 Şubat 2014 Perşembe, 15:58
ÖZBEY: “CUMHURBAŞKANIMIZLA KATILDIĞIM ZİYARETLERDE KAYISIYI TANITMA İMKANI BULDUM”
 Malatya Ticaret Borsası (MTB) Başkanı Gürsel Özbey, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün başkanlığında İtalya’ya yapılan ziyaretin son derece olumlu geçtiğini, ziyarette Malatya ve kayısının tanıtılmasıyla ilgili görüşmelerde bulunduğunu söyledi.
MTB tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, “TOBB Ticaret Borsaları Konsey Üyesi ve Malatya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Özbey Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül’ün başkanlığında TOBB/DEİK Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve beraberindeki iş adamları heyetiyle 28-31 Ocak 2014 tarihleri arasında İtalya’da düzenlenen resmi ziyaretlere katıldı.
İş formuna Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, İtalya Ekonomi Bakanı Yardımcısı Carlo Calende, TOBB/ DEİK Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve çok sayıda iş adamı katıldı.
Ziyaret programı çerçevesinde, iki ülkenin önde gelen iş adamları ve kurum temsilcilerinin bir araya geldiği Türkiye-İtalya İş Forumu’nda, Ticaret Borsası Başkanı Gürsel Özbey, Malatya ve kayısının tanıtılmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu” denildi.
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
ÖZBEY: “CUMHURBAŞKANIMIZLA KATILDIĞIM ZİYARETLERDE KAYISIYI TANITMA İMKANI BULDUM”