07 Şubat 2014 Cuma, 18:18
PORGALI: “SİZLERİ UTANDIRMAYACAĞIM”
Malatya Merkez İlçe Yeşilyurt Belediye Başkanlığı adayı Hulisi Porgalı, Yeşilyurt esnafını ziyaret etti.
Cumhuriyet Halk Partisi’nin Yeşilyurt Belediye Başkanlığı adayı Hulisi Porgalı, beraberinde partisinin Yeşilyurt Merkez İlçe Başkanı Banu Sevil ve partililerle birlikte Yeşilyurt esnafını ziyaret ederek, sıkıntı ve talepleri dinledi.
Yeşilyurtluların kendisine gösterdiği ilgi ve destekten oldukça memnun kalan Porgalı, “Yeşilyurtluların böyle coşkulu bir şekilde destek vermelerinden dolayı iftihar ediyorum, gurur duyuyorum. Gerçekten girdiğimiz her kapıda konuştuğumuz esnaf Yeşilyurt’ta bizlere büyük destek vaat ediyorlar. İnşallah bende Yeşilyurtluları utandırmayacağım. Allah nasip ederde seçilirsek Yeşilyurt’un sorunları ile ilgileneceğiz. Şu ana kadar gittiğimiz her yerde bayanı, erkeği, esnafı, genci önümüze çıkıp Yeşilyurt ile ilgili sıkıntılarını anlatıyorlar. Bizde kendilerine her türlü destek sözü veriyoruz. Yeşilyurt’un da tüm desteğini alacağımıza inanıyoruz” ifadelerini kullandı.
Yeşilyurtlu bir esnaf ise Porgalı’ya ellerinden gelen her türlü desteği vereceklerini belirterek, “Elimizden geldiği kadar başkanımızı destekleyeceğiz. Tabi gücümüz yettiği kadar sesimiz ulaştığı kadar” şeklinde konuştu.
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
PORGALI: “SİZLERİ UTANDIRMAYACAĞIM”