22 Mayıs 2014 Perşembe, 16:52
SOSYAL BİLİMLER SEMPOZYUMU MALATYA’DA DÜZENLENECEK
Sosyal Bilimler Liseleri 6. Ulusal Öğrenci Sempozyumu’nun 23 Mayıs 2014’te Malatya’da gerçekleştirileceği bildirildi. 
Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde Malatya Niyazi Mısri Sosyal Bilimler Lisesi’nin düzenlediği “21. Yüzyılda Aile” konulu Sosyal Bilimler Liseleri 6. Ulusal Öğrenci Sempozyumu 23 Mayıs 2014’te Malatya Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek.
Malatya Niyazi Mısri Sosyal Bilimler Lisesi tarafından konuyla ilgili olarak yapılan yazılı açıklamada şunlar belirtildi:
"Ülkemizdeki otuz üç Sosyal Bilimler Lisesinin ilimize gelerek “21. Yüzyılda Aile” olarak düzenlenen Sempozyumda, “Aile ve Eğitim”, “Aile ve Ekonomi”, “Aile ve Sosyal Medya”, “Aile ve Yaşam”, “Ailede Birey” ile “Aile ve Kültür” temaları ele alınacaktır.
Malatya Niyazi Mısri Sosyal Bilimler Lisesi’nin ev sahipliğinde düzenlenecek olan sempozyuma, Adana, Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Antalya, Aydın, Burdur, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Isparta, İstanbul, İstanbul Özel Beykent, İzmir, Karaman, Kayseri, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mersin, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa ve Trabzon Sosyal Bilimler Liseleri okul temsilcileri katılacak.
Sosyal Bilimler Liseleri 6. Ulusal Öğrenci Sempozyumu, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Niyazi Mısri Sosyal Bilimler Lisesi’nin işbirliği içerisinde gerçekleştirilecektir.”
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
SOSYAL BİLİMLER SEMPOZYUMU MALATYA’DA DÜZENLENECEK