SPOR TOTO 2. LİG
YENİ MALATYASPOR’DA DEVRE ARASI KAMP ÇALIŞMALARI BAŞLADI
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Yeni Malatyaspor’da devre arası kamp çalışmaları başladı.
Antalya Royal Wings Otel’de konaklayan sarı-kırmızılı takım, Lara’da kamp çalışmalarına başladı. Takımın yeni teknik direktörü Mert Korkmaz, yardımcılarıyla birlikte antrenman öncesi futbolcularla kısa süreli bir toplantı yaptı. Toplantının ardından sarı-kırmızılılar, devre arası kamp çalışmaları kapsamında ilk antrenmanını yaptı. Takımın Antalya’daki devre arası kamp çalışmaları 17 Ocak’ta sona erecek. Daha sonra 2 günlük izne ayrılacak olan sarı-kırmızılılar, 19 Ocak’ta Malatya’da toplanıp, ligin ikinci yarınını ilk haftasında İstanbul ekibi Sarıyer ile sahasında oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarına başlayacak.