08 Haziran 2024 Cumartesi, 01:09
Yakınca Konforlu Yollarıyla Daha Cazip Hale Gelecek
Yakınca Mahallesinde gerçekleşen yol açma, genişletme ve yenileme çalışmalarını inceleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. İlhan Geçit, “İlçemizin en fazla nüfusun olduğu mahallelerden Yakınca, konforlu yol ağıyla birlikte daha cazip bir kimliğe kavuşacaktır” dedi.
Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, Yeşilyurt'un ulaşım ağını güvenli ve daha kullanışlı hale getirmek için ilçenin dört bir tarafında yoğun bir mesai yapıyor. Yakınca Mahallesinde araç ve yaya trafiğinin yoğunlaştığı yollar belirlenen planlama çerçevesinde baştan aşağıya yenilenirken, yapılan çalışmalarla birlikte vatandaşların evlerine ve işyerlerine ulaşımı daha rahat hale getirilmesi hedefleniyor. Yeşilyurt'un muhtelif bölgelerinde gerçekleşen dönüşüm yatırımlarını yerinde takip etmeye devam eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. İlhan Geçit, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Özgür ve Mehmet Cüreoğlu ile birlikte Yakınca Mahallesinde ki çalışmaları inceledi.
“Hemşehrilerimize verdiğimiz sözleri yerine getiriyoruz”
Yeşilyurt'taki yolların akıcı ve güvenli hale gelmesinin vatandaşların yaşam kalitesinin artmasına vesile olacağını söyleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. İlhan Geçit, “Mahallelerimizin ulaşım ağını genişleterek hem güvenli hem de daha kullanışlı hale getirmeye çalışıyoruz. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz, yollarımızın kalitesini artırıp vatandaşlarımızın güvenli bir şekilde yolculuk etmeleri için mesai mefhumu gözetmeden çalışıyorlar. Yollarımızın açılması, mevcut yollarımızın standartının yükselmesi mahallelerimizin daha prestijli bir kimliğe ulaşmasını sağlayacaktır. Son zamanlarda araç ve yaya trafiğinin yoğunlaştığı Yakınca mahallemizin yollarını nitelikli, güvenli ve konforlu hale getirmek için ekiplerimiz büyük bir özveriyle çalışıyorlar. İlçemizi yeniden ayağa kaldırmak için gerekli olan tüm çalışmaları büyük bir titizlikle yapmaya devam edeceğiz. Çalışmaları büyük bir fedakârlık ve hizmet aşkıyla sürdüren mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum. Vatandaşlarımıza verdiğimiz sözleri yerine getirmek için göreve geldiğimiz günden bugüne kadar tüm ekiplerimizle sahadayız ve çalışmalarımız artarak devam edecektir” şeklinde konuştu.
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Yakınca Konforlu Yollarıyla Daha Cazip Hale Gelecek