18 Haziran 2014 Çarşamba, 16:30
YENİ MALATYASPOR YÖNETİMİ, VALİ ŞAHİN'İ ZİYARET ETTİ
Spor Toto 2. Lig takımlarından Yeni Malatyaspor'da, Adil Gevrek başkanlığında oluşan yönetim, Malatya Valisi Vasip Şahin'i ziyaret etti. 
Yeni Malatyaspor yönetimi, yeni sezonla ilgili çalışmalara başladı. Yeni sezonun planlamasını yapmak üzere bir araya gelen yönetim, Malatya'da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Yeni yönetim, Malatya'daki temasları çerçevesinde ilk ziyaretini Malatya Valisi Vasip Şahin'e gerçekleştirdi.
Ziyarette konuşan Vali Şahin, yeni yönetime başarılar dileyerek, "Oldukça güçlü bir yönetim kadrosu oluşturmuşlar. Toplumun her kesiminden ve her seviyeden insanları yönetimin içine alarak, minyatür bir Malatya oluşturmuşlar. İnşallah Malatya özlediği eski günlerine tekrar ulaşır. Ben buna inanıyorum. Valilik olarak biz de her türlü imkanlarımızla Yeni Malatyaspor'un arkasında olacağız" dedi.
Başarının inanmaktan geçtiğini ifade eden Vali Şahin, "Bu bir inanma ve sevda işidir. Malatyalı ve Yeni Malatyasporlu yönetici ve oyuncularla inşallah bunu en üst seviyede yaşayacaklardır. Hem de bunu Malatya kamuoyuna aksettireceklerdir. Bu anlamda Yeni Malatyaspor'un başarısı için ortak bir güç oluşturulmuş olacak. Bu yönetim inşallah buna liderlik edecektir. Tek tavsiyem, bu işi inanarak yapmalarıdır. Maddiyat bir noktaya kadar gerekli ama onun yeterli olmadığı noktadan itibaren de inanmışlık, profesyonellik ve özellikle samimiyet önemli" diye konuştu.
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
YENİ MALATYASPOR YÖNETİMİ, VALİ ŞAHİN'İ ZİYARET ETTİ